Om de kaart te kunnen gebruiken heeft Google Maps je toestemming nodig voor het plaatsen van cookies. Deze worden geplaatst om bijvoorbeeld het in- of uitzoomniveau te onthouden en statistieken met betrekking tot het gebruik op te slaan. Bij het laden van de kaart ga je akkoord met Google Map's privacybeleid.
48 Km (± 3:12
) | Noord-Holland | Het weer op de route
0
°C0bft
Fiets door de Eilandspolder en langs uitgestrekte weilanden. De laatste kilometers gaan langs het Markermeer. Een mooie route waar de kans groot is veel verschillende soorten vogels te zien.
Je komt al direct bij het eerste gebied waar je prachtige vogels kunt zien. Dit is namelijk het leefgebied van onder andere de kievit, goudplevier en de grutto. Deze laatste vogelsoort is in zijn aantal fors aan het dalen, in dit gebied is de kans echter groot dat je er een tegenkomt. Nadat je door deze polder bent gefietst, kom je aan bij knooppunt 61. In de Eilandspolder kun je naast de grutto en kievit ook de lepelaar tegenkomen. Daarnaast zijn hier ook talrijke soorten watervogels en vogels van rietlanden te bewonderen. Vergeet je verrekijker niet!
Fietsen123 maakt gebruik van de routeplanner van de Fietsersbond en is niet verantwoordelijk voor tussentijdse wijzigingen in het Nederlandse fietsknooppuntennetwerk.
Meldingen over ontbrekende of beschadigde fietsknooppuntborden kunt u kwijt op de website meldpuntroutes.nl.
Kloppen de nummers van de knooppunten niet? Dan kunt u dat melden bij de Fietsersbond.
Meer informatie over het beheer en het onderhoud van de Nederlandse fietsknooppunten vindt u in dit artikel: Fietsen met knooppunten: soms gaat het mis.