Om de kaart te kunnen gebruiken heeft Google Maps je toestemming nodig voor het plaatsen van cookies. Deze worden geplaatst om bijvoorbeeld het in- of uitzoomniveau te onthouden en statistieken met betrekking tot het gebruik op te slaan. Bij het laden van de kaart ga je akkoord met Google Map's privacybeleid.
55 Km (± 3:40
) | Noord-Holland | Het weer op de route
0
°C0bft
Als je vaker gefietst hebt bij de kust van Noord-Holland, weet je dat het daar flink kan waaien. Het is dan ook geen toeval dat bij de kustplaats IJmuiden een aantal van de zwaarste windstoten ooit gemeten in Nederland zijn gemeten. IJmuiden staat vier keer in de top tien, met als hoogste gemeten snelheid van een windstoot: 173 km/uur op 3 januari 2012. Het staat daarmee gelijk met de 173 km/uur van Hoek van Holland uit 2005. Als het wel goed fietsweer is, kun je op deze route IJmuiden bezoeken. Daarbij zit wel een stukje heen en terug fietsen tussen knooppunt 92 en 96, omdat je niet altijd het Noordzeekanaal kan oversteken. Hierna kun je genieten van een rit door het prachtige Nationaal Park Zuid-Kennemerland.
Startadres: TOP Santpoort-Zuid, Willem de Zwijgerlaan 59, 2082 BB Santpoort-Zuid
Vanaf parkeerplaats: bij de uitgang is knooppunt 34.
Fietsen123 maakt gebruik van de routeplanner van de Fietsersbond en is niet verantwoordelijk voor tussentijdse wijzigingen in het Nederlandse fietsknooppuntennetwerk.
Meldingen over ontbrekende of beschadigde fietsknooppuntborden kunt u kwijt op de website meldpuntroutes.nl.
Kloppen de nummers van de knooppunten niet? Dan kunt u dat melden bij de Fietsersbond.
Meer informatie over het beheer en het onderhoud van de Nederlandse fietsknooppunten vindt u in dit artikel: Fietsen met knooppunten: soms gaat het mis.