Om de kaart te kunnen gebruiken heeft Google Maps je toestemming nodig voor het plaatsen van cookies. Deze worden geplaatst om bijvoorbeeld het in- of uitzoomniveau te onthouden en statistieken met betrekking tot het gebruik op te slaan. Bij het laden van de kaart ga je akkoord met Google Map's privacybeleid.
34 Km (± 2:16
) | Gelderland | Het weer op de route
0
°C0bft
Deze route neemt je mee door de omgeving van ’s-Heerenberg. Deze stad heeft als hoogtepunt het kasteel Huis Bergh
Huis Bergh
Dit kasteel is in de 13de eeuw gebouwd. De vroegste bouwgeschiedenis gaat terug tot 1250. De verschillende delen van het huis dateren uit de 14de, 15de en 17de eeuw. Het kasteel kent een bewogen geschiedenis. Zo heeft het veel te lijden gehad van oorlogsgeweld en is het meerdere keren ernstig beschadigd door brand. In het kasteel is een grote hoeveelheid vroege schilderkunst uit Italië te zien.
De Plantage
De Plantage is een parkbos dat ten westen van Huis Bergh ligt. Dit bos is aan het einde van de 18de eeuw aangelegd en een deel van de eiken die er nu nog staan, dateren uit deze beginperiode. Daarnaast staan er in het bos andere boomsoorten die nog ouder zijn.
Eltenerberg
De Eltenerberg is een 80,2 meter hoge berg en ligt net over de grens tussen Nederland in Duitsland. Bovenop deze berg ligt de kerk van het plaatsje Hoch-Elten. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht over de omgeving.
Fietsen123 maakt gebruik van de routeplanner van de Fietsersbond en is niet verantwoordelijk voor tussentijdse wijzigingen in het Nederlandse fietsknooppuntennetwerk.
Meldingen over ontbrekende of beschadigde fietsknooppuntborden kunt u kwijt op de website meldpuntroutes.nl.
Kloppen de nummers van de knooppunten niet? Dan kunt u dat melden bij de Fietsersbond.
Meer informatie over het beheer en het onderhoud van de Nederlandse fietsknooppunten vindt u in dit artikel: Fietsen met knooppunten: soms gaat het mis.